"balcovam.net";
Üye kullanıcılarının "balcovam.net" ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur.


Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için kayıt olarak kullanıcı adı ve şifre ile şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi sistemimize girmeniz gerekmektedir.

Gizlilik politikası çerçevesinde "balcovam.net" Üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

  1. Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece "gunerkan®" çalışanları tarafından görülebilir.
  2. Üye kullanıcıya ait e-posta "balcovam.net" ile Üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. "balcovam.net", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir 3.ncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.
  3. Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler "balcovam.net" ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçünü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
  4. Twitter ve facebook paylaşımları sitemiz ve üyelerimiz tarafından gerçekleşebilir


Kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamı nasıl koruyoruz?

Kullanıcılarımızın hizmetlerimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği iki temel bileşenle sağlanmaktadır. Şöyleki;

1. Authentication (Tanıma)
2. Data Protection (Bilginin bütünlüğü ve gizliliği)

 
Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliliği

balcovam.net 'dan reklamınızı tamamlamak için ödemeler Kredi Kartınıza ait bilgilerin doğrudan anlaşmalı olduğumuz ve SSL ile korunan bir ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. gunerkan® hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini sisteminde kayıtlı tutmaz.


Sorumluluğumuzun Sınırları

balcovam.net doğrudan ya da dolaylı olarak hiç bir garanti vermeden hizmet vermektedir. Kurumumuz hizmetin kullanımı nedeniyle doğrudan ya da dolaylı olarak oluşabilecek kar, zarar ya da gelir kayıplarından sorumlu tutulamaz.

Söz konusu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi aktarımında gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan gunerkan® hiçbir şekilde sorumlu değildir.